108 Produkt(er)

IEC hun til F-conn. hun, adaptor


Artikelnummer: 153596

F-conn. han-han, 5 stk. pose


Nem installation med drej på stik. Fremstillet med en god træk styrke.


18MULTI 5 color cable, 6.7mm, PVC hvid, 100m drum

TRIAX Multi color kabler er høj kvalitets kabler beregnet til Multiswitch installationer.

  • Kablernes farvekode passer til TRIAX multiswitches.
  • Inderleder af ren kobber sikrer lavt installations tab.

 


F-compression connector CX3 4.9 IEC-hun

Connector til installationer der kræver høj kvalitet og høj skærmning.


TFC 01 - Optisk kabel

TRIAX fiber optiske kabler - til at konstruere optiske netværk. Stål forstærket 3.0 singlemode fiber optisk kabel - G657A, 9/125 µm. Prefabrikerede kabler til let installation. FC/PC-FC/PC connectorer gør at kablerne kan benyttes med alle produkter.

  • Stålarmeret kappe til beskyttelse og
...

F-connector 4.9/6.8 mm
Nemt at montere. Designet til stor holdbarhed.
Passer til 7 mm kabel.
100 stk. pr. enhed.


F-compression connector CX3 4.9 IEC-han

Connector til installationer der kræver høj kvalitet og høj skærmning.


TFC 15 - Optisk kabel

TRIAX fiber optiske kabler - til at konstruere optiske netværk. Stål forstærket 3.0 singlemode fiber optisk kabel - G657A, 9/125 µm. Prefabrikerede kabler til let installation. FC/PC-FC/PC connectorer gør at kablerne kan benyttes med alle produkter.

  • Stålarmeret kappe til beskyttelse og
...

Kabler & stik

Valget af kabler og stik påvirker ydeevnen i din installation. Det rigtige valg af kabler og stik er afgørende, hvis du forventer krystalklare billeder på din TV skærm. Det er TRIAX opmærksomme på! Vi udvælger kabler, stik og værktøj med stor omhu, med henblik på at forenkle dit valg af kvalitetsprodukter til din installation. Næsten alle typer kabler kan distribuere signalerne, men ved at vælge kvalitetskabler og -stik, samt korrekt montering sikrer du:

  • langtidsholdbar installation
  • beskyttelse af signalerne mod forstyrrelser
  • stabil dæmpning

Vil du bestille gennem vores web shop?

Anmod om login Log ind

Søger du online support?

Generel Support Log ind

Søger du rådgivning omkring løsninger?

Kontakt salg

Hold dig opdateret

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Vi vil gerne gøre din oplevelse af vores website endnu bedre. Derfor bruger vi cookies. Hvis du gerne vil vide mere om, hvilke data vi indsamler og hvordan du undgår cookies, kan du læse mere under Privatlivspolitik.
I accept cookies from this website
Ok