SFP 850nm fiberkabel, EOLS-8512-Mxx


Beskrivelse

IP TV output fiber SFP 850 nm(Small Formfactor Pluggable). Det er muligt at sammensætte egne programpakker af tjenester/TV programmer tilgængelige i TDX IP-poolen, og efterfølgende distribuere dem i en IP data strøm via gigabit fiber.

Specifikationer

Bestillingsinformation
EAN Nummer 5702664920872
Generelle specifikationer
Datahastighed 1000
Udstrækningsområde 550 m
Mekaniske data
Pakke str. 1
Pakkehøjde 0,012 m
Pakkebredde 0,015 m
Pakkedybde 0,062 m
Nettovægt 0,018 kg
Taravægt 0,008 kg
Totalvægt 0,026 kg
Bemærkninger Fibre LC - 850 nm

Vil du bestille gennem vores web shop?

Anmod om login Log ind

Søger du online support?

Generel Support Log ind

Søger du rådgivning omkring løsninger?

Kontakt salg

Hold dig opdateret

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Vi vil gerne gøre din oplevelse af vores website endnu bedre. Derfor bruger vi cookies. Hvis du gerne vil vide mere om, hvilke data vi indsamler og hvordan du undgår cookies, kan du læse mere under Privatlivspolitik.
I accept cookies from this website
Ok