7 Produkt(er)
Opt. afgr. & ford.

Fiber optiske afgrenere og fordelere er passive enheder, der lader dig splitte din fiber optiske installation ud til flere modtageenheder. 

 TOS optiske splittere/koblere er forudsamlede med optiske stik FC/PC

  • Til single mode fiber systemer
  • God mekanisk stabilitet
  • Lavt insertion tab
  • TOS 02D...08D - balancerede splittere/koblere med FC/PC stik på ind- og udgange.
  • TOS02D-1090...4060 - ubalancerede koblere med FC/PC stik på ind- og udgange.
  • Bølgelængder 1310 nm eller 1550 nm.

 

Vil du bestille gennem vores web shop?

Anmod om login Log in

Søger du online support?

Generel Support Log in

Søger du rådgivning omkring løsninger?

Kontakt salg

Vi vil gerne gøre din oplevelse af vores website endnu bedre. Derfor bruger vi cookies.
I accept cookies from this website
Ok